حضور شرکت زیست سامانه پردیس در هفدهمین نمایشگاه کشاورزی همدان

هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی کشاورزی (ماشین آلات، نهاده‌ها، سیستم‌های آبیاری و کشت‌های گلخانه‌ای) و 

پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت مرغداری، دامپروری و شیلات 

Read more...

نویسنده: دکتر محمدباقر لک، مهندس طیبه نیری‌فرد، وبسایت تخصصی مکانیزاسیون کشاورزی

 

شیوع ویروس کرونا با آغاز سال 2020 میلادی در چین و سپس در بسیاری از کشورهای جهان، علاوه بر اثرات ناخوشایند بر سلامتی جسمی و روحی مردم جهان، پیامدهای اقتصادی ناگواری نیز دارد. از آن جمله، می‌توان به تعطیلی بازارها در سطح جهان و اختلال در شبکه‌های حمل و نقل، گردشگری، صنایع و کشاورزی اشاره کرد.

Read more...

با توجه به رویکرد دولت به توسعه گلخانه‌ها و ارائه تسهیلات و حمایت از این صنعت، لازم است توجه فنی ویژه‌ای به امور مرتبط با گلخانه از امکان سنجی و طراحی گرفته تا تجهیز و بهره‌برداری شود.

Read more...

پنجمین شماره از دوفصلنامه الکترونیک "فناوری در کشاورزی" در آذرماه 1398 منتشر شد. با توجه به ضرورت روزافزون توسعه گلخانه‌ها در کشور، در این شماره از دوفصلنامه نیز موضوع گلخانه‌ها مورد توجه ویژه قرار گرفت و به منظور آشنایی دست‌اندرکاران، "ویژه‌نامه گلخانه" منتشر شد. این ویژه‌نامه کلیاتی در رابطه با گلخانه‎داری را در اختیار بهره‎برداران قرار می‌دهد.

در این شماره از دوفصلنامه می‎خوانیم:

Read more...

Crop modelling for Agriculture and Food Security under Global Change

February 3-5, 2020
Montpellier, Le Corum conference center, France

Read more...

Login

درگاه پرداخت دستی وب سایتIntroduction

Getting started in July 2013, AGRIMECHANIZATION is the first Agricultural Mechanization Specialized Website that aims concepts related to agricultural engineering, technologies, automation, machinery, and biosystems engineering towards food security and sustainable agriculture.

E-NAMAD

logo-samandehi