روزانه مقالات علمی متعددی در زمینه‌های تخصصی مهندسی بیوسیستم و مکانیزاسیون کشاورزی در مجلات مختلف منتشر می‌شود. این در حالی است که بخش عمده این مطالب به زبان انگلیسی و با ساختاری کاملاً علمی نگاشته می‌شوند و با توجه به محدودیت دسترسی به مطالب بسیاری از نشریات ، این امکان برای بسیاری از متخصصین یا بهره‌برداران فراهم نمی‌شود که با مطالب روز آشنایی یابند. در حالی‌که مطالعه این مطالب ممکن است برای ایشان و سرنوشت کشور بسیار ضروری باشد. بنابراین، گردآوری مطالب مروری و مفهومی به منظور تفهیم موضوعات، امری است ضروری که متأسفانه تا کنون در ایران بدان پرداخته نشده است.
مدیریت وبسایت تخصصی مکانیزاسیون کشاورزی در راستای ارتقای سطح آگاهی علاقمندان به موضوعات مرتبط با مهندسی بیوسیستم و مکانیزاسیون کشاورزی، مبادرت به انتشار مجله الکترونیکی مکانیزاسیون کشاورزی نموده است. امید است که تلاش‌های ما گامی باشد مؤثر در راستای دانش‌افزایی در این بخش.
این مجله از تاریخ 17/1/1394 در فهرست کتابخانه ملی ایران ثبت گردیده است. لازم به توضیح است که برخی از مقالات بصورت رایگان در وبسایت بارگذاری شده‌اند و برای اعضای محترم وبسایت قابل دریافت می‌باشند.
در پایان، ضمن دعوت به همکاری، از شما خواننده درخواست می‌شود که با نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود ما را غنای بیش از پیش این مجله یاری فرمایید.

با سپاس
مدیریت وبسایت تخصصی
مکانیزاسیون کشاورزی

 


شناسه:

مجله الکترونیکی مکانیزاسیون کشاورزی
مدیرمسئول و صاحب‌امتیاز: محمدباقر لک
شماره شاپا: 4532-2423
ناشر: وبسایت تخصصی مکانیزاسیون کشاورزی
تلفن تماس: 38248332-081 و 09213349287
پست الکترونیک: info@agrimechanization.com


 

فایل یک

عنوان: فایل یک
قیمت: 100000 ریال
توضیحات:

فایل یک


ورود به سايت

درگاه پرداخت دستی وب سایتمعرفی

مکانیزاسیون کشاورزی بعنوان یک وبسایت کاملاً تخصصی در زمینه‌های مرتبط با مهندسی بیوسیستم و مکانیزاسیون کشاورزی همواره کوشیده است تا با جمع‌آوری و ارائه آخرین اخبار و مطالب مفید برای مختصصین و علاقمندان، موجبات دانش‌افزایی در این زمینه تخصصی را فراهم آورد.

«تمامي كالاها و خدمات اين وب سایت حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.»

«قیمتی که در هنگام سفارش مشتري در پیش‌­فاکتور منظور گرديده است، معتبر مي‌باشد».

نماد

logo-samandehi