همایش ها فرصت خوبی هستند برای تعامل بخش های متولی اجرا با دست اندرکاران آموزش و پژوهش. به عبارت بهتر، همایش ها فرصتی را فراهم می آورند تا صاحبنظران در یک زمان به بحث و تبادل نظر بپردازند و به رفع مسائل موجود کمک کنند. این فرصت گرد هم آیی علاوه بر جمع کردن متخصصین، موجبات آشنایی علاقمندان با مباحث روز را فراهم می آورد.

نهمین کنگره ملی مهندسی ماشین های کشاورزی که در اردیبهشت ماه سال 1394 در دانشگاه تهران برگزار می گردد، فرصتی است مجدد تا متخصصین به بحث و تبادل نظر بپردازند. اما، بر خلاف هشت کنگره گذشته دبیرخانه این کنگره در تلاش است تا علاوه بر حفظ محتوای علمی، با دعوت از متولیان بخش اجرا، آنان را از نتایج کارهای دانشگاهی مطلع ساخته و گامی اساسی و سودمند در راستای معرفی خط مشی نسل سوم دانشگاه ها یعنی دانشگاه های کارآفرین برداشته شود.

لذا، جناب آقای دکتر رفیعی رئیس محترم انجمن و دبیر نهمین کنگره ملی مهندسی ماشین‌های کشاورزی (مکانیک بیوسیستم) و مکانیزاسیون ایران نامه هایی را به مقامات اجرایی در سطوح مختلف ارسال کرده اند که در ادامه به استحضار می رسد.

نامه به وزیر جهاد کشاورزی

نامه به رئیس مرکز توسعه مکانیزاسیون کشاورزی

نامه به مدیران گروه های مهندسی ماشینهای کشاورزی، مکانیک بیوسیستم و مکانیزاسیون

نامه به استاندار البرز

نامه به شهردار کرج

 

مطالب مرتبط:

نهمین کنگره ملی مهندسی ماشین‌های کشاورزی (مکانیک بیوسیستم) و مکانیزاسیون ایران

ضرورت توجه به مهندسی ماشین های کشاورزی

نظرخواهی رئیس انجمن مهندسی ماشینهای کشاورزی و مکانیزاسیون ایران

 

ورود به سايت

درگاه پرداخت دستی وب سایتمعرفی

مکانیزاسیون کشاورزی بعنوان یک وبسایت کاملاً تخصصی در زمینه‌های مرتبط با مهندسی بیوسیستم و مکانیزاسیون کشاورزی همواره کوشیده است تا با جمع‌آوری و ارائه آخرین اخبار و مطالب مفید برای مختصصین و علاقمندان، موجبات دانش‌افزایی در این زمینه تخصصی را فراهم آورد.

«تمامي كالاها و خدمات اين وب سایت حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.»

«قیمتی که در هنگام سفارش مشتري در پیش‌­فاکتور منظور گرديده است، معتبر مي‌باشد».

نماد

logo-samandehi