وزیر جهادکشاورزی طی نامه ای خطاب به دکتر سرافراز رییس سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران خواستار ارتقاء و ایجاد شبکه تخصصی کشاورزی با استفاده از ظرفیت های موجود سازمان صدا و سیما شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی،در نامه یادشده با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری برتولید و پخش برنامه های آموزشی و ترویجی بخش کشاورزی و تشکر از این سازمان در راه اندازی برنامه های ترویجی بخش کشاورزی شبکه بازار عنوان شده است: تولید و ارایه برنامه های آموزشی، کاربردی و بروز رسانی دانش فنی و تخصصی بهره برداران و تولیدکنندگان کشاورزی تاثیر به سزایی در افزایش بهره وری بخش و تامین امنیت غذایی درکشور دارد.
دربخش دیگری از این نامه آمده است: خوشبختانه طی ماه های اخیر استقبال قابل توجهی از سوی مخاطبان فعال در امور زراعی، باغی، شیلاتی، دام و طیور و … از پخش آزمایشی 4 ساعته برنامه کشاورزی  در شبکه بازار به عمل آمده است.
همچنین در بخش پایانی نامه با اشاره به آیین نامه اجرایی ماده (18) قانون افزایش بهره وری بخش کشاورزی و منابع طبیعی، تفاهم نامه مشترک و همچنین سیاست های آن سازمان در ساماندهی بهینه و مطلوب شبکه های موجود ؛ وزیر جهادکشاورزی خواستار ارتقاء و ایجاد شبکه تخصصی کشاورزی با استفاده از ظرفیت موجود درسازمان صداوسیما شده است.

منبع: وزارت جهاد کشاورزی

 

 

 

بدون دیدگاه

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *