از زمان راه‌اندازی نخستین وبلاگ مکانیزاسیون کشاورزی در سال 1385، به دنبال ایجاد شرایطی بودیم تا ارتباط میان متخصصین در زمینه‌های مختلف توسعه و به‌کارگیری فناوری در کشاورزی فراهم آید. این هدف با ایجاد نخستین وبسایت تخصصی مکانیزاسیون کشاورزی در سال 1392 دنبال شد. با توسعه پلتفرم‌های جدید در عرصه شبکه‌های اجتماعی، مدیریت این وبسایت در اغلب شبکه‌های اجتماعی عمومی و بعضاً داخلی فعالیت خود را توسعه داد و امروز مفتخر هستیم که اعلام کنیم: ما همیشه و در همه‌جا در کنار شما هستیم

شبکه‌های اجتماعی فرصتی را به دست می‌دهند تا متخصصین بتوانند نقطه نظرات خود را با کمترین هزینه انتقال داده و از تجربیات دیگران نیز استفاده نمایند. از جمله شبکه‌های اجتماعی محبوب در میان کاربران ایرانی می‌توان به تلگرام و اینستاگرام اشاره کرد.

با توجه به اهمیت ارائه مطالب روز در حوزه فناوری‌های کشاورزی، مدیریت وبسایت تخصصی مکانیزاسیون کشاورزی با همکاری دفتر دوفصلنامه فناوری در کشاورزی، مبادرت به ایجاد کانال‌هایی در تلگرام نموده است. در این کانال‌های تخصصی به موضوعات مورد علاقه مهندسین مکانیک بیوسیستم و مکانیزاسیون کشاورزی پرداخته شده است. البته، علاوه بر کانال‌های تخصصی مذکور، کانال‌های مرتبط با حوزه گلخانه و فناوری در کشاورزی نیز توسط همین تیم فعال شده‌اند.

با توجه به محدودیت‌های ایجاد تعامل دوطرفه در تلگرام، صفحه دوفصلنامه فناوری در کشاورزی در اینستاگرام نیز پذیرای شما عزیزان است. ضمناً می‌توانید در آپارات، فیسبوک و یوتیوب نیز در کنار ما باشید.

امید است بتوانیم با ارایه مطالب مفید گامی در راستای توسعه کشاورزی برداریم
این مهم محقق نمی گردد مگر با همکاری و هم اندیشی

منتظر دریافت نظرات و مطالب خوب شما هستیم
ارتباط با ما

بدون دیدگاه

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *